سمپاش 2 لیتر کنزاکس KPS-102

آخرین بروزرسانی: 16 بهمن 1402
kenzax kps 102 sprayer 2 l

90% (240 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده اند.

4.3 (544) 358 نظرات کاربران 0 پرسش و پاسخ

انتخاب رنگ:

نقد و بررسی اجمالی سمپاش 2 لیتر کنزاکس KPS-102

سمپاش 2 لیتر کنزاکس KPS-102:

ابزار باغبانی سمپاش 2 لیتر کنزاکس KPS-102

سم ماده‌ ای است که منشا گیاهی دارد و با نفوذ به مقدار مشخص در داخل بافت‌های بدن باعث از کار افتادن یا توقف فعالیت‌ های بدن انسان یا هر موجود زنده‌ ی دیگری خواهد شد. سمپاش وسیله‌ ای است که این مواد شیمیایی را در کاربردها، کاربری ها و مقیاس‌های مختلف می‌تواند اسپری نماید تا علاوه بر سرعت بخشیدن به عملیات پاشش سم باعث صرفه جویی و پخش بهتر سم در محل مورد نظر شود. سموم نباتی ممکن است به چند صورت مورد استفاده واقع شوند. به صورت تقريباً خالص كه به تكنيكال معروف می‌باشند. با استفاده از يك حلال كه معمولاً آب است و به عنوان امولسيون ارائه می‌گردد. این سموم، در يك برنامه سمپاشی، باید به طور يكنواخت و همگن بر روي گياه (و يا ساير اهداف مورد نظر) پاشیده شود. مناسب ترین وسیله برای شكستن محلول و تبديل آن به قطره سمی، دستگاه سمپاش می‌باشد اجزای اصلی یک سمپاش، بسته به نوع آن، معمولاً شامل: مخزن، لوله‌ ها، اتصالات، پمپ‌ ها، توربين‌ های توليد جريان شديد هوا، موتورهای الكتريكی، نازل‌ ها، صافی ها و بوم‌ ها خواهند بود. آن‌چه كه در توليد قطرات سمی از اهميت بيشتری برخوردار می‌باشد، توجه به مشخصات قطره خواهد بود. مشخصاتی كه بايد متناسب با اهداف مورد نظر در سمپاشی باشد. اندازه قطر قطرات سمی، بر حسب ميكرون قابل مصاحبه است. برای این منظور، از كارت‌ های حساس به آب و يا روغن استفاده شده است. به این صورت كه هنگام كار، تعدادی از اين كارت‌ ها را به فاصله‌های معين و متعدد در زير دستگاه سمپاش قرار داده می‌شود. پس از ظهور لكه‌ های ريز و آبی رنگ، با استفاده از دستگاه ويژه (اپتوماكس) و يا مقايسه با كارت‌ های شاخص، سه مشخصه مذكور شامل: قطر، تعداد و پراكنش قطرات مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. به این ترتیب، به تناسب هدف مورد نظر، تكنيک‌های سمپاشی اصلاح می‌گردد.

 

بارزترین مشخصات دستگاه سمپاش 2 لیتر کنزاکس KPS-102

سمپاش ۲ لیتر کنزاکس KPS-102 دارای مخزن ۲ لیتری است و با توجه به فشار هوایی که در خود ذخیره می‌کند قابلیت پرتاب مایع درون خود را در فواصل بلند دارا می‌باشد. بر روی نازل سمپاش ۲ لیتر کنزاکس قابلیت تنظیم نوع پاشش فراهم گردیده است و کاربر می‌تواند نسبت به نیاز خود اقدام به پاشش خطی و پودری کند. بر روی سمپاش ۲ لیتر KPS-102 یک نازل برای خالی کردن هوای داخل سمپاش قرار گرفته است که می‌بایست پس از اتمام کار با استفاده از این نازل هوای داخلی آن را تخلیه کرد. شرکت کنزاکس یک شرکت ایرانی می‌باشد که محصولات خود را در کشورهای مختلف از جمله چین تولید و در ایران وارد بازار می‌کند. محصولات این شرکت دارای کیفیت مناسبی هستند و روز به روز تنوع کالاهای ارائه شده توسط شرکت کنزاکس رو به افزایش می‌باشد. کالاهای عرضه شده توسط این شرکت توسط خود شرکت کنزاکس، خدمات پس از فروش را دارا می‌باشند.

 

قابلیت ها

  • روش حمل: دستی
  • محدوه ظرفیت: تا ۵ لیتر
  • ظرفیت مخزن: ۲ لیتر
  • لنس: ندارد
  • مکانیزم سوییچ: ندارد
  • اقلام همراه: نازل
  • نوع: فشار ثابت
  • جنس بدنه: پلاستیک
  • ابعاد: ۱۲×۲۴×۳۳/۵ سانتی‌متر
  • وزن: ۳۷۵ گرم

 

کلام آخر:

در اینجا توانستیم با بخشی از ویژگی‌ها و کاربرد‌های سمپاش مدل Kenzax KPS-102 Sprayer 2 L آشنا شویم و اطلاعات مناسبی از نحوه صحیح عملکرد آن بدست آوریم. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبان سایت تماس حاصل نمایید.

۰۲۱-۶۶۷۵۱۹۰۰

contact us

سمپاش مدل Kenzax KPS-102 Sprayer 2 L

Kenzax KPS-102 Sprayer 2 L

ادامه مطلب بستن