تماس با ما

اطلاعات تماس

نشانی: تهران، خیابان جمهوری ، خیابان حافظ , کنارگذر پل حافظ , پاساژ علاالدین 3 , طبقه اول اداری , واحد 14 ( فروش حضوری فقط با هماهنگی )

نشانی انبار جهت بارگیری کالای سنگین : خیابان جمهوری , نرسیده به پل حافظ , خیابان لاله , کوچه نسرین , انتهای کوچه , درب پاساژ
 تلفن : 
۰۲۱-۶۶۷۵۱۹۰۰
۰۲۱-۶۶۷۵۱۹۰۱
تلفن همراه: ۰۹۱۲۲۵۰۲۹۳۲
ایمیل: abzarsaz1398@gmail.com

ساعت کار 

روزهای شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی 7 عصر

روزهای پنج شنبه ۹ صبح الی 5 بعدازظهر

جهت دریافت مشاوره و خرید کالا، با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.
متقاضیان در قالب شرکت ها، موسسات و کارخانجات می‌توانند درخواست خود را  از طریق ایمیل، پیغام در سایت و یا تلفن ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به ارائه قیمت شفاهی یا کتبی اقدام گردد. بعد از بررسی وضعیت موجودی و قیمت در صورت تائید شما، کالا از طریق پیک، باربری تیپاکس، پست، اتوبوس بین شهری و غیره ارسال خواهد شد.

مبلغ سفارشم را چگونه میتوانم پرداخت کنم؟

درگاه اینترنتی

شما پس از ثبت سفارش در سایت وارد مرحله پرداخت شده و از طریق درگاه بانکی موجود در فروشگاه اینترنتی مهد ابزار می توانید به سادگی سفارش خود را تسویه کنید (شماره پیگیری پرداخت را تا زمان تحویل سفارش نزد خود نگاه دارید).

کارت به کارت

در صورتی که به هر دلیل امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی برای شما فراهم نباشد، می توانید تسویه را از طریق واریز به شماره کارت های زیر به نام ... انجام دهید (تصویر رسید انتقال یا کد رهگیری را در اختیار کارشناسان فروش مهد ابزار قرار دهید).